בניית אתרים - אורה קריאייטיב

אם העסק/העמותה/התאגיד שלך צריך אתר, אבל כזה שיספר סיפור, שישאיר חותם למבקרים, שידע להמיר מבקרים לבצע פעולה, הגעת למקום הנכון.

למה לבחור בנו?

תמהיל הלקוחות שלנו מורכב בעיקרו מעמותות, תאגידים וחברות שפעילות בתחום העשייה הקהילתית.
למה? כי אנחנו עושים את זה הכי טוב שיש, כי אנחנו מאמינים שזה נכון לנו ולקהילה, כי אנחנו אוהבים את זה וכי הלקוחות שלנו אוהבים את זה.

אז מה, אם אני "סתם" עסק, אני לא יכול להיות לקוח שלכם?
בוודאי שכן.
אנחנו מספקים שירותים גם להמון עסקים מסחריים "רגילים".
אבל, אנחנו תמיד נמליץ ונוביל עם התוכן שנייצר לשילוב הסיפור של העסק, התוכן הערכי, הקריאייטיב והעשייה החברתית בהתאם ליכולות ולאופי הלקוח.
אנחנו מאמינים שזה טוב לעסקים כמו שזה טוב לאנשים.

בחירת חברה לבניית אתר יכולה להיות מאתגרת עקב חוסר הבנה בתחום. אנו מנהלים תהליך שקוף, מקצועי ומבצעים אפיון מקדים מושקע. יחד איתכם נבנה אסטרטגיה שיווקית ריאלית שתתאים לתקציב ולתוצאות הרצויות.

נספר את הסיפור שלכם אונליין:

אתרים מקצועיים ומתקדמים

תשתית איכותית לבניית אתר איכותי

קריאייטיב

קריאייטיב זה הכל. קריאייטיב זה האמירה של המותג, התוכן ומה שבאמת מדבר אל הלקוחות שלכם. קריאייטיב נכון בונה מותג. אם חיפשתם חברת דיגיטל שתספר את הסיפור שלכם ותדע לדבר את ערך המוסף, אנו נבנה עבורכם שפה שיווקית מנצחת, שמדברת את החוזקות של המותג ומבדילה אותו מהמתחרים.

עיצוב

מיתוג זה הכל. אנו בונים אתרים מקצועיים ומעוצבים הממשיכים/יוצרים את הקו המיתוגי של העסק במטרה ליצור מודעות למותג בקרב לקוחותיו.

רספונסיביות

נראות מנצחת בכל המסכים. כיום, רוב הגולשים באינטרנט גולשים מהנייד. אנו בונים אתרים רספונסיביים היוצרים נראות מקצועית בכל המסכים, דבר אשר תורם רבות גם לקידום האתר בגוגל.

אנליטיקס

נתונים מלאים בזמן אמת. חיבור האתר למערכת גוגל אנליטיקס באמצעותה נקבל מידע מלא על המבקרים באתר ודרכי ההגעה שלהם לאתר. מידע חשוב מאוד התורם לקידום האתר בגוגל ולשיפור יחס ההמרה.

קידום

ידידותי לגוגל ומנועי חיפוש. אנו בונים אתרים אשר השתית שלהם מותאמת לדרישות גוגל. אתרים מהירים, רספונסיביים, מאובטחים אשר מציגים מידע מהימן ומעניין למבקרים באתר.

בניית אתר - כל מה שצריך לדעת לפני שניגשים לעבודה

אז מה אנחנו צריכים לדעת לפני שניגשים לבניית אתר לעסק? ריכזנו לכם את הנושאים החשובים כאן:

נשמעת שאלה טריוויאלית, אך לא. הגדרת מטרת העל שלנו חשובה לאפיון האתר וההצלחה.

שאל את עצמך לפני תחילת התהליך, איזה תוצאות אתה מצפה לקבל מבניית האתר? מכירה של מוצרים אונליין? הגדלת המודעות לעסק? הגעה של לקוחות לחנות?

כאשר אנו בונים אתר לעסק אנו רוצים לקבל תוצאות. חשוב לבצע אפיון מקיף ונכון ולבנות את האתר לפי צרכי העסק ומטרותיו. ישנם הרבה בוני אתרים בשוק שעובדים בשיטת "שגר ושכח" – בניית אתר ללא אפיון, ללא אופטימיזציה לקידום וללא התחשבות במטרות העסק. התוצאה היא אתר שאולי מעוצב ונראה טוב אך אף לקוח פוטנציאלי לא מגיע באמצעותו לעסק והוא לא משרת את מטרתו, לכן חשוב וכדאי להתייחס לבניית האתר לעסק כתהליך חשוב במיתוג ושיווק העסק ולהשקיע עד לתוצאה הרצויה.

לנו באורה קריאייטיב נסיון רב בבניית אתרים באילת לעסקים מקומיים ואנו מיומנים בתהליך האפיון החשוב לפרוייקט כולו.

האם העסק שלך ממותג? מיתוג הוא דבר הכרחי וחשוב בפרסום העסק בכל המדיות. מיתוג אחיד ומקצועי נשמר בזכרון הלקוחות שלך והעסק שלך נראה אמין ומקצועי יותר. האתר הוא חלק בלתי נפרד מהמיתוג. כחלק מתהליך בניית האתר יש להתייצב על קו המיתוג של העסק. אנו מציעים גם שירותי עיצוב אתרים באילת ומיתוג כחלק משירותי השיווק שלנו.

מה התקציב לבניית האתר? האם הוא ריאלי ביחס לציפיות?

חשוב לדעת כי בתחום בניית האתרים ישנם ספקי שירותים רבים, מקצועיים יותר ומקצועיים פחות. חשוב לבדוק טוב לפני סגירת העסקה ולא להתפתות למחיר הנמוך. זול עולה ביוקר. בניית אתר באילת עם אורה קריאייטיב  תביא לתוצאות הטובות ביותר עבור התקציב של העסק שלך.

אחרי בניית האתר יש צורך להמשיך לתחזק את מערכת האתר על מנת לשמור על ביצועים טובים. האם אתה צריך שירותי תחזוק? האם עובד מהחברה יהייה אחראי על תחזוק האתר? את הנושא הזה יש להגדיר מראש על מנת לעבוד ולבנות את תשתית האתר בצורה יעילה. בנוסף לשירותי בניית אתרים באילת, אנו מציעים גם שירותי תחזוקת אתרים באילת לכלל העסקים ולכל סוגי האתרים.

בניית אתרים - שאלות נפוצות ומידע מורחב

כל האתרים שאנו בונים נבנים על מערכת שנקראת וורדפרס (wordpress).

וורדפרס היא המערכת הפופולארית והמתקדמת ביותר המשמשת לבניית אתרים מכל הסוגים; אתרי תדמית, אתרי מסחר, דפי נחיתה ועוד.

לאתרים הנבנים ע"י וורדפרס, מערכת ניהול מקצועית ויחסית פשוטה וניתן לבצע לאחר בניית האתר פעולות מסויימות לבד, לאחר הדרכה שאנו מעבירים ללקוח לאחר בניית האתר.

כתובת הדומיין (www.example.co.il) מהווה חלק בלתי נפרד ממיתוג העסק. ישנן סיומות רבות (co.il, com, net…) ואופציות אין סופיות לבחירת דומיין לעסק. מומלץ לבחור דומיין קצר וקולע, כמה שיותר דומה לשם העסק, אשר יקל על לקוחות למצוא את האתר ולזכור את הדומיין שלו.

את הדומיין רוכשים מרשם הדומיינים הישראלי. המחיר נע בין 60-70 ש"ח לשנה ומבוצע ישירות לרשם הדומיינים בכרטיס אשראי.

אתר אינטרנט בנוי מקבצים רבים שממוקמים בשרת כלשהו אשר שולח פקודות לדפדפנים כאשר דפים מהאתר נטענים. כאשר אנו בוחרים חברת אחסון אתרים יש לשים לב לכמה פרמטרים חשובים: גיבויים של האתר, מיקום השרתים, אבטחה, שירות וכמובן שיש עוד פרמטרים אך אלו החשובים ביותר.

אחסון אתר נע בין המחירים הזולים ביותר של כ400 שח בשנה ועד לאחסונים המתקדמים והמקצועיים ביותר של כ60 ש"ח בחודש.

אנחנו ממליצים ברוב המקרים להשקיע באחסון אתר מקצועי יותר (אנחנו עובדים וממליצים על u press). גיבויים שוטפים של האתר ואבטחתו אלו פרמטרים חשובים אשר יכולים בדיעבד לחסוך הרבה זמן וכסף.

לאחר בניית האתר, יש להמשיך לתחזק אותו על מנת לוודא שימשיך לפעול בצורה תקינה. לסוגי אתר שונים נדרשות פעולות תחזוקה שונות וכמובן ככל שהאתר מגיש שירותים רבים ומגוונים יותר, כך התחזוקה שתדרש גבוהה יותר.

אתרים פשוטים יכולים לוותר על שירות תחזוקה אך יצטרכו ללמוד לבצע פעולות מסויימות בעצמם פעם בחודש בערך על מנת לשמור על פעילות תקינה ומניעת פרצות אבטחה.

היום, רוב הגולשים באתר גולשים מהנייד ופחות מהדסקטופ. עקב המעבר לגלישה מהסמארטפון, אתרים חייבים להתאים עצמם בעיצוב על מנת להראות טוב. התאמת עיצוב האתר לנייד ולטאבלט נקראת רספונסיביות.

המונך רספונסיביות משמעותו נראות טובה בכל המסכים.

אנו בונים את כלל האתרים שלנו בעיצוב רספונסיבי מקצועי.

ניתן ללמוד לאחר סיום בניית האתר לבצע פעולות מסויימות ושינויים לבד. אנחנו תמיד ממליצים לפנות אלינו בבקשה לשינויים ועדכונים על מנת למנוע טעויות ובעיות בתפקוד האתר, אך הדבר אפשרי וניתן אף לקבל מאיתנו הדרכה בנושא.

כל האתרים שאנו בונים מאובטחים ברמת SSL המקובלת בתחום כיום. בנוסף, בחירת חברת אחסון איכותית, תוסיף לרמת האבטחה כמו כן הקפדה על אתר מתוחזק ומעודכן ימנע פרצות אבטחה עתידיות.

נספר את הסיפור שלכם אונליין: